köpa 02982001Z med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 32V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Bolt Down |
| Serier: | MEGA® 298 |
| Andra namn: | 0298 2001 298 2001 2982001 |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | 02982001Z |
| Fusehållare Typ: | Block |
| Säkringstyp: | Bolt Down |
| Säkringsstorlek: | 2.700" L x 0.750" W x 0.420" H (68.58mm x 19.05mm x 10.67mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | MEGA 298 |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Block 500A 32V 2 Circuit Bolt Down Chassis Mount |
| Beskrivning: | FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS |
| Nuvarande omdöme: | 500A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontakt Slutför: | - |
| Email: | [email protected] |