köpa 0603Y1001P80DFT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 100V |
|---|---|
| Tolerans: | ±0.5pF |
| Tjocklek (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Storlek / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serier: | FlexiCap™ |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 0603 (1608 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount, MLCC |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 0603Y1001P80DFT |
| Lead Style: | - |
| Spridning av bly: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 1.8pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivning: | CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0603 |
| Kapacitans: | 1.8pF |