12THLEJ100
Artikelnummer:
12THLEJ100
Tillverkare:
Bussmann (Eaton)
Beskrivning:
FUSE 12KV 100A 2.5"DIN
Datablad:
12THLEJ100.pdf
Introduktion
köpa 12THLEJ100 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Storlek / Dimension:2.638" Dia x 11.500" L (67.00mm x 292.00mm)
Serier:*
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Cartridge, Non-Standard
Monteringstyp:Holder
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:6 Weeks
Tillverkarens varunummer:12THLEJ100
Beskrivning:FUSE 12KV 100A 2.5"DIN