köpa 16YXH2200MEFC12.5X25 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 16V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serier: | YXH |
| Ripple Current: | 1.6A |
| Polarisering: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 16YXH2200MEFC12.5X25 |
| Livstid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | 27 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 2200µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL |
| Kapacitans: | 2200µF |