köpa 170M2763 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 690V |
| Storlek / Dimension: | 2.126" L x 1.181" W x 1.890" H (54.00mm x 30.00mm x 48.00mm) |
| Serier: | - |
| Respons tid: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | 310 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 170M2763 |
| Säkringstyp: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivning: | FUSE SQ 80A 690VAC RECTANGULAR |
| Nuvarande omdöme: | 80A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 200kA |
| godkännanden: | CE, CSA, UR |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |