köpa 4393 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 250V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Solder Lug |
| Serier: | - |
| Andra namn: | 4393BS 4393C |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 4393 |
| Fusehållare Typ: | Block |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | 1/4" Dia x 1" L (6.4mm x 25.4mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | AGX |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Block 30A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivning: | FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS |
| Nuvarande omdöme: | 30A |
| Kontaktmaterial: | Spring Bronze |
| Kontakt Slutför: | Tin |
| Email: | [email protected] |