köpa 4400-060LF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 50V |
|---|---|
| värden: | C = 0.027µF |
| Typ: | Low Pass |
| Teknologi: | LC |
| Storlek / Dimension: | 0.157" Dia x 0.340" L (3.98mm x 8.64mm) |
| Serier: | 4400 |
| Motstånd - kanal (ohm): | - |
| Förpackning: | - |
| Förpackning / fall: | Axial, Bushing |
| Andra namn: | 410-1160 4400060LF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstyp: | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 4400-060LF |
| Höjd: | - |
| Filterorder: | 2nd |
| Utvidgad beskrivning: | LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel C = 0.027µF 10A Axial, Bushing |
| ESD-skydd: | No |
| Beskrivning: | FILTER LC 0.027UF |
| Nuvarande: | 10A |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
| Dämpningsvärde: | 45dB @ 100MHz |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |