köpa 4608X-102-564 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±2% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverantörs Device Package: | 8-SIP |
| Storlek / Dimension: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| Serier: | 4600X |
| Motstånd (ohm): | 560k |
| Effekt per element: | 300mW |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | 8-SIP |
| Andra namn: | 4608X-2-564 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal motstånd: | 4 |
| Antal stift: | 8 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | 4608X-102-564 |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 560k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP |
| Beskrivning: | RES ARRAY 4 RES 560K OHM 8SIP |