köpa 744071220 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±30% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-TPC |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-3719-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 744071220 |
| Induktans: | 22µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.181" (4.60mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 16MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 80 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 22UH 2.3A 80 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 80 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 2.3A |
| Nuvarande - Mättnad: | 1.9A |
| Email: | [email protected] |