köpa 744290130 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 80V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.571" L x 0.492" W (14.50mm x 12.50mm) |
| Serier: | WE-UCF |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Horizontal, 4 Flat Lead |
| Andra namn: | 732-5613-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal linjer: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 744290130 |
| Induktans @ Frekvens: | 13µH @ 10kHz |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Höjd (Max): | 0.307" (7.80mm) |
| Filtertyp: | Signal Line |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 13µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 10A DCR 2.7 mOhm |
| Beskrivning: | CMC 13UH 10A 2LN SMD |
| DC-resistans (DCR) (Max): | 2.7 mOhm |
| Nuvarande betyg (Max): | 10A |
| godkännanden: | - |
| Email: | [email protected] |