köpa 7443556190 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.720" L x 0.717" W (18.30mm x 18.20mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-HCI |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-2169-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 7443556190 |
| Induktans: | 1.9µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.362" (9.20mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 51MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 1.9µH Shielded Wirewound Inductor 32.5A 1.2 mOhm Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 1.9UH 32.5A 1.2 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 1.2 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 32.5A |
| Nuvarande - Mättnad: | 52A |
| Email: | [email protected] |