köpa 74476032C med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Leverantörs Device Package: | 0805 |
| Storlek / Dimension: | 0.090" L x 0.067" W (2.29mm x 1.70mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | WE-KI |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 100MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-1797-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ceramic |
| Tillverkarens varunummer: | 74476032C |
| Induktans: | 470nH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.058" (1.48mm) |
| Frekvens - test: | 50MHz |
| Frekvens - Självresonans: | 375MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 470nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2.3 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 470NH 250MA 2.3 OHM |
| DC-resistans (DCR): | 2.3 Ohm Max |
| Nuvarande omdöme: | 250mA |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |