köpa 7447709271 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-PD |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-1697-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 7447709271 |
| Induktans: | 270µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvens - test: | 1kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 2.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 270µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 330 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 270UH 1.6A 330 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 330 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 1.6A |
| Nuvarande - Mättnad: | 2.1A |
| Email: | [email protected] |