köpa 74LVC1G99GS,115 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-XSON, SOT1203 (1.35x1) |
| Serier: | 74LVC |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-XFDFN |
| Utmatningstyp: | Tri-State |
| Andra namn: | 935292796115 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal ingångar: | 4 |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 74LVC1G99GS,115 |
| Logik typ: | Configurable Multiple Function |
| Utvidgad beskrivning: | Configurable Multiple Function Configurable 1 Circuit 4 Input 8-XSON, SOT1203 (1.35x1) |
| Beskrivning: | IC GATE MULTIFUNCTION 3ST 8XSON |
| Nuvarande - Utgång Hög, Låg: | 32mA, 32mA |
| Email: | [email protected] |