köpa 78438335047 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Molded |
|---|---|
| Tolerans: | ±30% |
| Leverantörs Device Package: | 3015 |
| Storlek / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | WE-MAIA |
| betyg: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 1212 (3030 Metric) |
| Andra namn: | 732-6941-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Iron Alloy |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 78438335047 |
| Induktans: | 4.7µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 30MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 4.7µH Shielded Molded Inductor 1.5A 162 mOhm Max 1212 (3030 Metric) |
| Beskrivning: | FIXED IND 4.7UH 1.5A 162 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 162 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 1.5A |
| Nuvarande - Mättnad: | 2.8A |
| Email: | [email protected] |