köpa 78477510 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | 7850 |
| Storlek / Dimension: | 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | WE-PD2A |
| betyg: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 732-6854-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 78477510 |
| Induktans: | 10µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Frekvens - test: | 10kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 23MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 70 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 70 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 2.3A |
| Nuvarande - Mättnad: | 2.95A |
| Email: | [email protected] |