köpa 8022051001 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Peak Reverse (Max): | 240V |
|---|---|
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om: | - |
| Teknologi: | - |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Module |
| Andra namn: | RSX LOETST. LP 5/8 ADP5 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 8022051001 |
| Utvidgad beskrivning: | Bridge Rectifier Single Phase 240V 1A DIN Rail |
| Diodtyp: | Single Phase |
| Beskrivning: | RECT BRIDGE 1A 240V |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr: | - |
| Nuvarande - Genomsnittlig Rectified (Io): | 1A |
| Email: | [email protected] |