850F6R0E
850F6R0E
Artikelnummer:
850F6R0E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 6 OHM 1% 50W
Datablad:
850F6R0E.pdf
Introduktion
köpa 850F6R0E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±1%
Temperaturkoefficient:±50ppm/°C
Storlek / Dimension:1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm)
Serier:Metal-Mite®89
Motstånd (ohm):6
Power (Watts):50W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Axial, Box
Driftstemperatur:-55°C ~ 275°C
Monteringsfunktion:Flanges
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:13 Weeks
Tillverkarens varunummer:850F6R0E
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):0.620" (15.75mm)
Funktioner:-
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 6 OHM 1% 50W