köpa 8530710000 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 90 VAC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 18 VAC |
| Avslutningsstil: | Tension Clamp |
| Kopplingsspänning: | 250VAC - Max |
| Serier: | PRZ |
| Relä typ: | General Purpose with Socket |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | PRZ120VACLD1COSPDT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 50°C |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Tillverkarens normala ledtid: | 9 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 8530710000 |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 120VAC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 10A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontaktformulär: | SPDT (1 Form C) |
| Spolspänning: | 120VAC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | 760 VA |
| Email: | [email protected] |