köpa 885352211003 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 250VAC |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Tjocklek (Max): | 0.106" (2.70mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Storlek / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serier: | WCAP-CSSA |
| betyg: | X1, Y2 |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 1812 (4532 Metric) |
| Andra namn: | 732-10344-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount, MLCC |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 885352211003 |
| Lead Style: | - |
| Spridning av bly: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 1000pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
| Beskrivning: | CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1812 |
| Kapacitans: | 1000pF |
| tillämpningar: | Safety |
| Email: | [email protected] |