köpa 8921130000 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 7.2 VAC |
| Avslutningsstil: | Screwless Clamp |
| Kopplingsspänning: | 250VAC - Max |
| Serier: | RCM KITP |
| Frigöringstid: | 10ms |
| Relä typ: | General Purpose with Socket |
| Förpackning: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Använd tid: | 15ms |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 8921130000 |
| Funktioner: | LED Indicator |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose with Socket Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil DIN Rail |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 6A |
| Kontaktmaterial: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontaktformulär: | 4PDT (4 Form C) |
| Spolspänning: | 24VAC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | 1 VA |
| Spolström: | 41.6mA |
| Email: | [email protected] |