köpa ALS30A152KF450 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 450V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 2.008" Dia x 4.134" H (51.00mm x 105.00mm) |
| Serier: | ALS30 |
| Ripple Current: | - |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andra namn: | 399-7567 A331LM152M450A |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ALS30A152KF450 |
| Livstid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.874" (22.20mm) |
| Impedans: | 65 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Utvidgad beskrivning: | 1500µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 93 mOhm 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 93 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW |
| Kapacitans: | 1500µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |