köpa ALS80A184KF025 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 25V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 2.008" Dia (51.00mm) |
| Serier: | ALS80 |
| Ripple Current: | 17.6A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andra namn: | 399-14341 A381LM184M025A |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ALS80A184KF025 |
| Livstid @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.874" (22.20mm) |
| Impedans: | 13 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 4.213" (107.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 180000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 13 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivning: | CAP ALUM 180000UF 20% 25V SCREW |
| Kapacitans: | 180000µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |