köpa AQG22205 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 75 ~ 264 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 4 ~ 6VDC |
| Avslutningsstil: | PC Pin |
| Leverantörs Device Package: | 4-SIP |
| Serier: | AQ-G |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | 4-SIP |
| Utmatningstyp: | AC |
| Andra namn: | 255-3752 AQG22205-ND |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AQG22205 |
| Ladda ström: | 2A |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Beskrivning: | SSR 2A 264VAC 5VDC-INPUT |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |