köpa AQJ119VY med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 75 ~ 264 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 10 ~ 18VDC |
| Avslutningsstil: | Quick Connect - 0.110"/0.250" |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | AQ-J |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Hockey Puck with Heat Sink |
| Utmatningstyp: | AC, Zero Cross |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AQJ119VY |
| Ladda ström: | 10A |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck with Heat Sink |
| Beskrivning: | RELAY SSR 10A 75-264VAC |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |