köpa AQS225R2S med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 0 ~ 80 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 1.14VDC |
| Avslutningsstil: | Gull Wing |
| Leverantörs Device Package: | 16-SOP |
| Serier: | PhotoMOS™ AQS |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Utmatningstyp: | AC, DC (RF) |
| Andra namn: | 255-2668 |
| On-State Resistance (Max): | 15 Ohm |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AQS225R2S |
| Ladda ström: | 70mA |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay 4PST (4 Form A) 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Beskrivning: | RELAY OPTO 80V 0.07A SOP16 |
| Krets: | 4PST (4 Form A) |
| Email: | [email protected] |