köpa AQY221R6TY med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 0 ~ 30 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 1.14VDC |
| Avslutningsstil: | SMD (SMT) Tab |
| Leverantörs Device Package: | 4-VSSOP |
| Serier: | PhotoMOS™ AQY2 |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Utmatningstyp: | AC, DC |
| Andra namn: | 255-3593-2 |
| On-State Resistance (Max): | 350 mOhm |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AQY221R6TY |
| Ladda ström: | 800mA |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Beskrivning: | RELAY OPTO SPST 0.8A 30V 4VSSOP |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |