köpa AQY2C1R2PX med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 0 ~ 40 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 1.8VDC |
| Avslutningsstil: | SMD (SMT) Tab |
| Leverantörs Device Package: | 4-TSON |
| Serier: | PhotoMOS™ AQY2 |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Utmatningstyp: | AC, DC |
| Andra namn: | 255-5226-2 |
| On-State Resistance (Max): | 1.5 Ohm |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | AQY2C1R2PX |
| Ladda ström: | 300mA |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Beskrivning: | RELAY MOSFET SPST .30A 40V TSON |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |