köpa ARE10A12 med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 9 VDC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 1.2 VDC |
| Avslutningsstil: | Gull Wing |
| Kopplingsspänning: | 30VDC - Max |
| Serier: | ARE |
| Frigöringstid: | 5ms |
| Relä typ: | RF |
| Förpackning: | Tube |
| Andra namn: | 255-4258-5 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Använd tid: | 10ms |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 5A (24 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ARE10A12 |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | RF Relay SPDT (1 Form C) Surface Mount |
| Beskrivning: | RELAY RF SPDT 500MA 12V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 500mA |
| Kontaktmaterial: | Gold Plating |
| Kontaktformulär: | SPDT (1 Form C) |
| Spolspänning: | 12VDC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 720 Ohms |
| Spolkraft: | 200 mW |
| Spolström: | 16.7mA |