köpa B32592C6104J008 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 400V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 200V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) |
| Serier: | B32592 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 495-3154 B32592C6104J 8 B32592C6104J8 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | B32592C6104J008 |
| Spridning av bly: | 0.591" (15.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.1µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL |
| Kapacitans: | 0.1µF |