köpa B37940K5331J060 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 50V |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Tjocklek (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Storlek / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serier: | B37940K |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 0805 (2012 Metric) |
| Andra namn: | B37940K5331J 60 B37940K5331J60 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount, MLCC |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | B37940K5331J060 |
| Lead Style: | - |
| Spridning av bly: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivning: | CAP CER 330PF 50V NP0 0805 |
| Kapacitans: | 330pF |