köpa B37979N1101J054 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 100V |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Tjocklek (Max): | - |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Storlek / Dimension: | 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) |
| Serier: | B37979N |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Box (TB) |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 495-1012-3 B37979N1101J 54 B37979N1101J54 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | B37979N1101J054 |
| Lead Style: | Formed Leads - Kinked |
| Spridning av bly: | 0.098" (2.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Beskrivning: | CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD |
| Kapacitans: | 100pF |