köpa B43305A5187M82 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 450V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serier: | B43305 |
| Ripple Current: | 1.26A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Andra namn: | B43305A5187M 82 B43305A5187M082 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | B43305A5187M82 |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 1.06 Ohm |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 750 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 750 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivning: | CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP |
| Kapacitans: | 180µF |