köpa B43521C9477M med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 400V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Serier: | B43521 |
| Ripple Current: | 2.8A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - 5 Lead |
| Andra namn: | 495-6303 B43521C9477M-ND B43521C9477M000 B43521C9477MS1 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | B43521C9477M |
| Livstid @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | - |
| Impedans: | 220 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.732" (44.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 470µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - 5 Lead 190 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 190 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivning: | CAP ALUM 470UF 20% 400V RADIAL |
| Kapacitans: | 470µF |