köpa B72207S0250K111 med BYCHPS
Köp med garanti
| Varistor Spänning (Typ): | 39V |
|---|---|
| Varistor Spänning (Min): | 35.1V |
| Varistor Spänning (Max): | 42.9V |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Disc 7mm |
| Andra namn: | 495-6570-2 B72207S 250K111 B72207S250K111 S07K25G S07K25G-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximal likström: | 31VDC |
| Maximal växelström: | 25VAC |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | B72207S0250K111 |
| Energi: | 1.6J |
| Beskrivning: | VARISTOR 39V 250A DISC 7MM |
| Nuvarande - Surge: | 250A |
| Kapacitans @ Frekvens: | 120pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |