köpa B72207S2141K101 med BYCHPS
Köp med garanti
| Varistor Spänning (Typ): | 220V |
|---|---|
| Varistor Spänning (Min): | 198V |
| Varistor Spänning (Max): | 242V |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Disc 7mm |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximal likström: | 180VDC |
| Maximal växelström: | 140VAC |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | B72207S2141K101 |
| Energi: | 13.5J |
| Beskrivning: | VARISTOR 220V 1.75KA DISC 7MM |
| Nuvarande - Surge: | 1.75kA |
| Kapacitans @ Frekvens: | 230pF @ 1kHz |