köpa BC807DS,115 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Samlare Emitter Breakdown (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Mättnad (Max) @ Ib, Ic: | 700mV @ 50mA, 500mA |
| Transistortyp: | 2 PNP (Dual) |
| Leverantörs Device Package: | 6-TSOP |
| Serier: | Automotive, AEC-Q101 |
| Effekt - Max: | 600mW |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SC-74, SOT-457 |
| Andra namn: | 1727-6182-2 568-7989-2 568-7989-2-ND 934057318115 BC807DS T/R BC807DS T/R-ND BC807DS,115-ND BC807DS115 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 13 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BC807DS,115 |
| Frekvens - Övergång: | 80MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Bipolar (BJT) Transistor Array 2 PNP (Dual) 45V 500mA 80MHz 600mW Surface Mount 6-TSOP |
| Beskrivning: | TRANS 2PNP 45V 0.5A 6TSOP |
| Likströmsstigning (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 160 @ 100mA, 1V |
| Nuvarande - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nuvarande - Samlare (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |