köpa BFC233814104 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 440V |
| Tolerans: | ±20% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm) |
| Serier: | MKP338 1 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 2222 338 14104 222233814104 BC1588 BFC2 338 14104 BFC2 338 14104 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC233814104 |
| Spridning av bly: | 0.591" (15.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.1µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL |
| Kapacitans: | 0.1µF |