köpa BFC237228124 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 100V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 63V |
| Tolerans: | ±10% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Serier: | MKT372 |
| Förpackning: | Tape & Box (TB) |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222237228124 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC237228124 |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Utvidgad beskrivning: | 0.12µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.12µF |