köpa BFC246804475 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 100V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 63V |
| Tolerans: | ±10% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) |
| Serier: | MKT468 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222246804475 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BFC246804475 |
| Spridning av bly: | 0.886" (22.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.768" (19.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 4.7µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC RADIAL |
| Kapacitans: | 4.7µF |