köpa BFC246831124 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 400V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 220V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.181" L x 0.551" W (30.00mm x 14.00mm) |
| Serier: | MKT468 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222246831124 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BFC246831124 |
| Spridning av bly: | 1.083" (27.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.12µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.12UF 5% 400VDC RADIAL |
| Kapacitans: | 0.12µF |