köpa BFC246840274 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 250V |
| Tolerans: | ±10% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm) |
| Serier: | MKT468 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222246840274 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC246840274 |
| Spridning av bly: | 0.886" (22.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.27µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.27µF |