köpa BFC247964434 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 200V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.181" L x 0.433" W (30.00mm x 11.00mm) |
| Serier: | MKP479 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222247964434 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC247964434 |
| Spridning av bly: | 1.083" (27.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.905" (23.00mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Utvidgad beskrivning: | 0.43µF ±5% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.43UF 5% 630VDC RADIAL |
| Kapacitans: | 0.43µF |