köpa BQ51011YFFR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4 V ~ 10 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 28-DSBGA (2.79x1.59) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 28-UFBGA, DSBGA |
| Andra namn: | 296-28764-2 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | BQ51011YFFR |
| Utvidgad beskrivning: | Wireless Power Receiver PMIC 28-DSBGA (2.79x1.59) |
| Beskrivning: | IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.5A |
| tillämpningar: | Wireless Power Receiver |
| Email: | [email protected] |