C300K1R2E
C300K1R2E
Artikelnummer:
C300K1R2E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 1.2 OHM 10% 300W
Datablad:
C300K1R2E.pdf
Introduktion
köpa C300K1R2E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±10%
Temperaturkoefficient:±400ppm/°C
Storlek / Dimension:1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm)
Serier:Corrib®280
Motstånd (ohm):1.2
Power (Watts):300W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Tubular
Driftstemperatur:-55°C ~ 400°C
Monteringsfunktion:Brackets (not included)
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:C300K1R2E
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:-
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 1.2 OHM 10% 300W