C321C101JCG5TA
C321C101JCG5TA
Artikelnummer:
C321C101JCG5TA
Tillverkare:
KEMET
Beskrivning:
CAP CER 100PF 500V NP0 RADIAL
Datablad:
C321C101JCG5TA.pdf
Introduktion
köpa C321C101JCG5TA med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänningsvärde:500V
Tolerans:±5%
Tjocklek (Max):-
Temperaturkoefficient:C0G, NP0
Storlek / Dimension:0.200" L x 0.200" W (5.08mm x 5.08mm)
Serier:Goldmax, 300
betyg:-
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial
Andra namn:399-13552
Driftstemperatur:-55°C ~ 125°C
Monteringstyp:Through Hole
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:9 Weeks
Tillverkarens varunummer:C321C101JCG5TA
Lead Style:Formed Leads
Spridning av bly:0.250" (6.35mm)
Höjd - Sittande (Max):0.260" (6.60mm)
Funktioner:High Voltage
Felaktighet:-
Utvidgad beskrivning:100pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Beskrivning:CAP CER 100PF 500V NP0 RADIAL
Kapacitans:100pF