köpa CBC2518T331MV med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Storlek / Dimension: | 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | CB |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 1007 (2518 Metric) |
| Andra namn: | LQ CB C2518T331M V LQCBC2518T331MV |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | CBC2518T331MV |
| Induktans: | 330µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekvens - test: | 796kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 4.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 15.99 Ohm Max 1007 (2518 Metric) |
| Beskrivning: | FIXED IND 330UH 65MA 15.99 OHM |
| DC-resistans (DCR): | 15.99 Ohm Max |
| Nuvarande omdöme: | 65mA |
| Nuvarande - Mättnad: | 100mA |
| Email: | [email protected] |