CBC2518T331MV
Artikelnummer:
CBC2518T331MV
Tillverkare:
Taiyo Yuden
Beskrivning:
FIXED IND 330UH 65MA 15.99 OHM
Datablad:
1.CBC2518T331MV.pdf2.CBC2518T331MV.pdf
Introduktion
köpa CBC2518T331MV med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Typ:Wirewound
Tolerans:±20%
Storlek / Dimension:0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Skärm:Unshielded
Serier:CB
betyg:-
Q @ Freq:-
Förpackning:Tape & Reel (TR)
Förpackning / fall:1007 (2518 Metric)
Andra namn:LQ CB C2518T331M V
LQCBC2518T331MV
Driftstemperatur:-40°C ~ 105°C
Monteringstyp:Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Material - Kärna:Ferrite
Tillverkarens normala ledtid:5 Weeks
Tillverkarens varunummer:CBC2518T331MV
Induktans:330µH
Höjd - Sittande (Max):0.079" (2.00mm)
Frekvens - test:796kHz
Frekvens - Självresonans:4.5MHz
Utvidgad beskrivning:330µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 15.99 Ohm Max 1007 (2518 Metric)
Beskrivning:FIXED IND 330UH 65MA 15.99 OHM
DC-resistans (DCR):15.99 Ohm Max
Nuvarande omdöme:65mA
Nuvarande - Mättnad:100mA