köpa CKRA2410-10 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 90 ~ 280VAC |
| Avslutningsstil: | Screw Terminal |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | CKR24 |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | SSR with Integrated Heat Sink |
| Utmatningstyp: | AC |
| Andra namn: | CC1523 |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | CKRA2410-10 |
| Ladda ström: | 10A |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) SSR with Integrated Heat Sink |
| Beskrivning: | RELAY SSR SPST 280VAC 10A DIN MT |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |