köpa CY74FCT574CTQCT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Typ: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Serier: | 74FCT |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Utmatningstyp: | Tri-State, Non-Inverted |
| Andra namn: | 296-28481-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal element: | 1 |
| Antal bitar per element: | 8 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Max förökningsfördröjning @ V, Max CL: | 5.2ns @ 50pF |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | CY74FCT574CTQCT |
| Inputkapacitans: | 5pF |
| Fungera: | Standard |
| Beskrivning: | IC D-TYPE POS TRG SNGL 20QSOP |
| Nuvarande - Quiescent: | 200µA |
| Nuvarande - Utgång Hög, Låg: | 32mA, 64mA |
| Email: | [email protected] |