köpa DS2490S med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 24-SOIC |
| standarder: | - |
| Serier: | - |
| Protokoll: | USB |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | DS2490S |
| Gränssnitt: | 1-Wire® |
| Fungera: | Bridge, USB to 1-Wire® |
| Utvidgad beskrivning: | USB Bridge, USB to 1-Wire® 1-Wire® Interface 24-SOIC |
| Beskrivning: | IC BRIDGE CLIP USB TO 1-W 24SOIC |
| Nuvarande - Tillförsel: | 20mA |
| Email: | [email protected] |